Єдиний державний реєстр судових рішень
Доступ до Реєстру здійснюється в тестовому (обмеженому) режимі. Для запобігання загрозам життю і здоров'ю суддів та учасників судового процесу, а також у разі виявлення ознак кіберзагрози, доступ до Реєстру або окремих рішень у ньому може бути обмежено.
Ласкаво просимо, !
Правила роботи з Єдиним державним реєстром судових рішень
Єдиний державний реєстр судових рішень (Реєстр) - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.
До Реєстру вносяться судові рішення Верховного Суду України, вищих спеціалізованих, апеляційних та місцевих судів - вироки, рішення, постанови, накази, ухвали, окремі ухвали (постанови) суду, що ухвалені (постановлені) судами у кримінальних, цивільних, господарських справах, у справах адміністративної юрисдикції, у справах про адміністративні правопорушення, крім судових рішень, які містять інформацію, що є державною таємницею.
Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень» від 22.12.2005 року № 3262-IV.
База даних Реєстру (БД) містить інформацію довідкового характеру.
Будь-яка текстова, графічна або інша (аудіо та відео) інформація, представлена на офіційному веб-порталі судової влади України (крім текстів офіційних документів), захищена авторським правом. Цей захист розповсюджується на програмне забезпечення, пошукові алгоритми, оформлення та структуру сторінок, а також БД.
Забороняється при роботі з БД:
- включати сторінки БД у фрейми або інші окремі сторінки на власних сайтах;
- копіювати структурні елементи БД, зокрема, створювати "дзеркала";
- здійснювати автоматичні або автоматизовані запити на пошук та копіювання ("викачування") БД, що можуть призвести до наслідків, передбачених розділом XVI Кримінального кодексу України (злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку).
Обмеження при роботі з БД:
- Складний контекстний пошук може бути перерваний за тайм-аутом через 10 секунд. Рекомендуємо оптимізувати запит та спробувати знову звернутися до БД. Повідомлення про невдалий пошук може з’являтися під час пікового навантаження та підвищеної ділової активності.
- Кількість сторінок, що відкриваються з кожної IP-адреси за певний проміжок часу обмежена. З метою запобігання перевантаження БД запитами, система захисту БД налаштована на блокування зазначених дій. При повторних спробах перевантажити БД, доступ до БД припиняється на тривалий термін.
Зачекайте, будь ласка...